Tõlkebüroo, mille peale võib kindel olla!


+372 5331 6886 ööpäevaringselt
info@wikiworld.ee

Hea klient!

Anname teada, et alates veebruarist meie büroo töötab internetipõhiselt. Kui Teie tellimissoovi olemus nõuab isiklikku kohtumist (nt vajate kinnitatud tõlget paberkandjal jms olukord), siis on võimalik jätta tõlget vajav dokument meie hoone esimesel korrusel asuvasse postkasti, lisades sellele kirja kõigi vajalike andmetega.

 

 

Enne dokumendi postkasti poetamist veenduge palun, et tellimuse tingimused on meiega kokku lepitud ja sobivad Teile. Dokumendi valmimisel on võimalik leppida kokku selle kohaletoimetamises Teie soovitud aadressile. Täpsema info saamiseks palume helistada numbril +372 53316886.

Vabandame võimalike ebamugavuste eest!

Vahel võib juhtuda ka nii, et Teil on vaja saada referatiivset tõlget. Näiteks tekib Teil vajadus kasutada suuremahulist materjali, mis on koostatud võõrkeeles. Referatiivse tõlke põhimõtteks on olulise eraldamine mitteolulisest, võimaldades teksti mõttest aru saada ja andes tellijale töö tulemusena mahuka materjali kokkuvõtte. Kui Te tunnete, et Teil pole tarvis täpset sõnasõnalist tõlget, vaid piisab ka nii-öelda „teksti essentsist“, siis on referatiivne tõlge ilmselt see, mida vajate.