Tõlkebüroo, mille peale võib kindel olla!


+372 5331 6886 ööpäevaringselt
info@wikiworld.ee

Hea klient!

Anname teada, et alates veebruarist meie büroo töötab internetipõhiselt. Kui Teie tellimissoovi olemus nõuab isiklikku kohtumist (nt vajate kinnitatud tõlget paberkandjal jms olukord), siis on võimalik jätta tõlget vajav dokument meie hoone esimesel korrusel asuvasse postkasti, lisades sellele kirja kõigi vajalike andmetega.

 

 

Enne dokumendi postkasti poetamist veenduge palun, et tellimuse tingimused on meiega kokku lepitud ja sobivad Teile. Dokumendi valmimisel on võimalik leppida kokku selle kohaletoimetamises Teie soovitud aadressile. Täpsema info saamiseks palume helistada numbril +372 53316886.

Vabandame võimalike ebamugavuste eest!

Enamik meie tõlkijaist töötab väljaspool kontorit. Nii loome oma tõlkijatele optimaalsed töötingimused: neil on võimalik teha tööd just neile sobival ajal ja kohas. Kõik meie tõlkijad on kõrghariduse ja laia silmaringiga ning tunnevad huvi kõige uudse vastu. Mis aga kõige tähtsam – nad armastavad neid keeli, millest ja millesse tõlgivad. Tõlkimine ei ole meie tõlkijate jaoks tüütu kohustus, vaid lemmiktöö, mis võimaldab neil iga päev areneda ja oma silmaringi laiendada!