Tõlkebüroo, mille peale võib kindel olla!


+372 5331 6886 ööpäevaringselt
info@wikiworld.ee

Hea klient!

Anname teada, et alates veebruarist meie büroo töötab internetipõhiselt. Kui Teie tellimissoovi olemus nõuab isiklikku kohtumist (nt vajate kinnitatud tõlget paberkandjal jms olukord), siis on võimalik jätta tõlget vajav dokument meie hoone esimesel korrusel asuvasse postkasti, lisades sellele kirja kõigi vajalike andmetega.

 

 

Enne dokumendi postkasti poetamist veenduge palun, et tellimuse tingimused on meiega kokku lepitud ja sobivad Teile. Dokumendi valmimisel on võimalik leppida kokku selle kohaletoimetamises Teie soovitud aadressile. Täpsema info saamiseks palume helistada numbril +372 53316886.

Vabandame võimalike ebamugavuste eest!

Me püüame pakkuda tõlketeenust, millel on parim hinna ja kvaliteedi suhe, määrates seejuures mõistlikud tähtajad. Me kaasame oma tegevusse eri keeli oskavaid tõlkijaid, laiendades seeläbi pakutavate keelesuundade valikut. Seejuures me ei võta palgatöötajaid, kuid teeme tõlkijatega koostööd, mis võimaldab neil teha tööd just neile mugavas kohas, ning meil pakkuda klientidele teenust sõbralikuma hinnaga. Pakkudes oma teenuseid, me käsitleme iga kliendi tellimuse hoolikalt, et täita seda kvaliteetselt ja arvestades kõiki nüansse.  Sõbralikkus, empaatiavõime ja inimlikkus on meie klienditeeninduse põhimõtted – oleme kindel, et teenindusega rahule jäänud klient pöördub meie poole ka edaspidi.