Tõlkebüroo, mille peale võib kindel olla!


+372 5331 6886 ööpäevaringselt
info@wikiworld.ee

Hea klient!

Anname teada, et alates veebruarist meie büroo töötab internetipõhiselt. Kui Teie tellimissoovi olemus nõuab isiklikku kohtumist (nt vajate kinnitatud tõlget paberkandjal jms olukord), siis on võimalik jätta tõlget vajav dokument meie hoone esimesel korrusel asuvasse postkasti, lisades sellele kirja kõigi vajalike andmetega.

 

 

Enne dokumendi postkasti poetamist veenduge palun, et tellimuse tingimused on meiega kokku lepitud ja sobivad Teile. Dokumendi valmimisel on võimalik leppida kokku selle kohaletoimetamises Teie soovitud aadressile. Täpsema info saamiseks palume helistada numbril +372 53316886.

Vabandame võimalike ebamugavuste eest!

Erialaste tekstide tõlge nõuab üldjuhul rohkem aega ja pingutust, seega tuleb arvestada kas pikema tähtaja või kõrgema hinnaga. Te võite alati kvaliteetse tõlke valmimisele kaasa aidata, lisades Teile teadaolevaid termineid või selgitusi – eriti siis, kui Teil on juba välja kujunenud kindel terminoloogia. Kui Teil on selles valdkonnas juba varem valminud tõlkeid ning Te soovite, et ka edaspidised tekstid ühtiksid eelnevatega terminoloogia ja stiili poolest, siis on soovitatav saata näha ka neid.